Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/plugins/xml-sitemaps/xml-sitemaps.php on line 238

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/plugins/xml-sitemaps/xml-sitemaps.php:238) in /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/themes/Avenue/framework/functions.php on line 1

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/plugins/xml-sitemaps/xml-sitemaps.php:238) in /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/themes/Avenue/framework/functions.php on line 1

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/plugins/xml-sitemaps/xml-sitemaps.php:238) in /home/grafikit/kacmazcorap.com/wp-content/plugins/wsi/wsi/front/WsiFront.class.php on line 81
UZUN ABİYE MODELLERİ | Kaçmaz Çorap

UZUN ABİYE MODELLERİ

Editör 17 Nisan 2012 0

Yaz geldi gelecek. Mezuniyet törenleri ve düğünler için en yoğun zamanlar. Bu arada kilo vermek veya daha ince, daha zayıf görünmek gibi istekleri olanlar da çoğalmadı değil. 2012 uzun abiye modelleri arasından sizin bedeninize uygun ve sizi çok daha ince gösterecek alternatifleri nasıl seçebileceğinizi biliyor musunuz? Abiye seçimi konusunda tüyolar vermek ve en güzel kadının siz olmasını sağlamak için lütfen elbise seçerken dikkat edilmesi gerekenler hakkında önerilerimize kulak verin. Ve bu sene mezuniyet balolarının, düğünlerin, partilerin en göz alıcı misafiri siz olun!

Uzun abiye modelleri UZUN ABİYE MODELLERİ

Abiye seçerken dikkat edilmesi gerekenler

  • Eğer boyunuz kısaysa kısa elbise seçmelisiniz. Çünkü kısa boylu olmanız üstüne birde uzun etek seçimi yaptığınızda dezavantaj olacaktır.
  • Eğer balık etli olduğunuzu düşünüyorsanız uzun abiye modelleri arsından mutlaka iki parça olanları seçin. Yani tek parça elbiselerden uzak durun. Bu sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Seçiminiz iki parça uzun abiye modellerinden yana olsun.
  • Dar omuzlu biriyseniz düz yakalardan uzak durmalı ve degaje tercih etmelisiniz. Böylece dar omuzlarınız olduğundan biraz daha geniş duracaktır.
  • Yüzünüz uzunsa asla topuz yaptırmamalısınız. Abiye kıyafetinizin omuzları açıksa dağınız toplamanız, abiyenizin yakası kapalı ise saçınızı mümkün olduğunca açık bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Aslında uzun abiye modellerini kimler seçmeli kimler seçmemeli gibi bir başlıkla sizlere bu detayları anlatmak isterdik ama, en uygunu sanki uzun abiye modelleri oldu. Kıyafetinizi seçerken özenli olmanızı ve detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz!

Kaçmaz Çorap
Yorum yazabilirsiniz »